Moscow Riichi 2022

Will be held June 11, 2022

Registered players 117

Moscow, Russia

RR

Registration

It will be visible only to the administrator
It will be visible only to the administrator

Participants

# Name City Dan
1 Patrikeev Pavel Patrikeev P. Patrikeev Pavel Moscow 三段 / Expert III
2 Grishina Olga Grishina O. Grishina Olga Moscow 二段
3 Rozhkova Anastasiya Rozhkova A. Rozhkova Anastasiya Moscow 三段
4 Novikov Dmitriy Novikov D. Novikov Dmitriy Saint Petersburg 三段
5 Kozlovskaya Yana Kozlovskaya Y. Kozlovskaya Yana Saint Petersburg
6 Nadanyan Vladimir Nadanyan V. Nadanyan Vladimir Moscow 四段 / Adept III
7 Pavlov Georgy Pavlov G. Pavlov Georgy Moscow
8 Myshkin Nikita Myshkin N. Myshkin Nikita Kirov 二段 / Expert I
9 Velikoredchanina Elena Velikoredchanina E. Velikoredchanina Elena Kirov 初段
10 Menshova Polina Menshova P. Menshova Polina Elektrostal Adept II
11 Solyakov Pavel Solyakov P. Solyakov Pavel Perm 四段
12 Proskuriakova Olga Proskuriakova O. Proskuriakova Olga Moscow Master I
13 Podmogilniy Stepan Podmogilniy S. Podmogilniy Stepan Moscow 四段
14 Leontiev Alexey Leontiev A. Leontiev Alexey Moscow 九段
15 Kaplan Andrey Kaplan A. Kaplan Andrey Perm 三段
16 Kvasha Ilya Kvasha I. Kvasha Ilya Moscow
17 Monakov Ilya Monakov I. Monakov Ilya Moscow 五段 / Master II
18 Sorokin Pavel Sorokin P. Sorokin Pavel Saint Petersburg Expert III
19 Gabdullina Dinara Gabdullina D. Gabdullina Dinara Saint Petersburg
20 Antonov Evgeny Antonov E. Antonov Evgeny Moscow 六段 / Master II
21 Kiselev Maxim Kiselev M. Kiselev Maxim Saint Petersburg
22 Grishin Viktor Grishin V. Grishin Viktor Vidnoye
23 Vyshivannaya Oxana Vyshivannaya O. Vyshivannaya Oxana Moscow
24 Bykova Yulia Bykova Y. Bykova Yulia Arkhangelsk
25 Igumensheva Elena Igumensheva E. Igumensheva Elena Moscow 三段
26 Dergunov Aleksey Dergunov A. Dergunov Aleksey Moscow Master I
27 Sidorov Danila Sidorov D. Sidorov Danila Pavlovsky Posad
28 Churov Petr Churov P. Churov Petr Rostov-on-Don 四段
29 Ignateva Polina Ignateva P. Ignateva Polina Moscow 初段
30 Коробкин Александр Moscow
31 Chernykh Anastasiya Chernykh A. Chernykh Anastasiya Moscow 三段
32 Elshankin Andrey Elshankin A. Elshankin Andrey Ivanovo Adept III
33 Zoldak Artem Zoldak A. Zoldak Artem Irkutsk Master I
34 Sirotkin Dmitry Sirotkin D. Sirotkin Dmitry Moscow 四段
35 Vasiliev Sergey Vasiliev S. Vasiliev Sergey Moscow
36 Bogatikov Aleksander Bogatikov A. Bogatikov Aleksander Moscow
37 Petrushchenko Sergey Petrushchenko S. Petrushchenko Sergey Moscow 三段 / Expert III
38 Sviridova Valentina Sviridova V. Sviridova Valentina Moscow
39 Shabardina Svetlana Shabardina S. Shabardina Svetlana Kirov
40 Kiseleva Ekaterina Kiseleva E. Kiseleva Ekaterina Kirov 二段 / Adept III
41 Lavreniuk Irina Lavreniuk I. Lavreniuk Irina Moscow
42 Petsilyak Igor Petsilyak I. Petsilyak Igor Moscow
43 Netesov Nikolay Netesov N. Netesov Nikolay Moscow Expert III
44 Ignatev Evgeniy Ignatev E. Ignatev Evgeniy Moscow
45 Zaychikov Dmitrii Zaychikov D. Zaychikov Dmitrii Saint Petersburg Expert I
46 Afonin Mikhail Afonin M. Afonin Mikhail Korolyov
47 Tkachenko Maria Tkachenko M. Tkachenko Maria Sarov Expert I
48 Tkachenko Ivan Tkachenko I. Tkachenko Ivan Sarov 四段
49 Suslova Anastasiya Suslova A. Suslova Anastasiya Novosibirsk 四段
50 Telegina Maria Telegina M. Telegina Maria Yekaterinburg
51 Ermolaev Andrei Ermolaev A. Ermolaev Andrei Sarov 六段 / Master II
52 Kotova Velena Kotova V. Kotova Velena Izhevsk
53 Telegin Yuriy Telegin Y. Telegin Yuriy Yekaterinburg
54 Goncharenko Alexandr Goncharenko A. Goncharenko Alexandr Tomsk 五段
55 Kim Sofiya Kim S. Kim Sofiya Tomsk 二段
56 Kazantseva Polina Kazantseva P. Kazantseva Polina Novosibirsk
57 Ladygin Vladimir Ladygin V. Ladygin Vladimir Moscow Master III
58 Kolpakov Denis Kolpakov D. Kolpakov Denis Perm 三段
59 Oselkov Dmitriy Oselkov D. Oselkov Dmitriy Ivanovo 3級
60 Pinigin Igor Pinigin I. Pinigin Igor Khanty-Mansiysk 四段
61 Maksimovskiy Vasiliy Maksimovskiy V. Maksimovskiy Vasiliy Moscow 初段
62 Кузнецова Ксения Perm
63 Timofeev Valentin Timofeev V. Timofeev Valentin Novosibirsk
64 Котельникова Наталья Perm
65 Kozlov Viktor Kozlov V. Kozlov Viktor Moscow 五段 / Expert III
66 Mishakova Lubov Mishakova L. Mishakova Lubov Simferopol 1級
67 Mishakov Dmitriy Mishakov D. Mishakov Dmitriy Moscow 初段
68 Ivanova Liliya Ivanova L. Ivanova Liliya Irkutsk 1級 / Expert II
69 Perov Nikita Perov N. Perov Nikita Moscow
70 Lenskiy Igor Lenskiy I. Lenskiy Igor Elektrostal Expert I
71 Сокуров Виктор Истра
72 Kim Stanislav Kim S. Kim Stanislav Rostov-on-Don 二段 / Expert II
73 Goryacheva Elena Goryacheva E. Goryacheva Elena Sarov Expert II
74 Penkin Kirill Penkin K. Penkin Kirill Perm Master I
75 Vakhonin Stepan Vakhonin S. Vakhonin Stepan Saint Petersburg 四段
76 Karabanova Olesya Karabanova O. Karabanova Olesya Moscow 二段
77 Babenkov Andrey Babenkov A. Babenkov Andrey Elektrostal Adept III
78 Matveeva Alyona Matveeva A. Matveeva Alyona Barnaul 三段
79 Sanzharov Roman Sanzharov R. Sanzharov Roman Barnaul 二段 / Master I
80 Yakutovich Alexey Yakutovich A. Yakutovich Alexey Moscow
81 Медведев Сергей Moscow
82 Melnikova Anna Melnikova A. Melnikova Anna Samara 三段 / Expert III
83 Khromov Kirill Khromov K. Khromov Kirill Saint Petersburg 六段
84 Loginova Yulia Loginova Y. Loginova Yulia Saint Petersburg
85 Gromova Elena Gromova E. Gromova Elena Saint Petersburg
86 Novikov Anton Novikov A. Novikov Anton Saint Petersburg 五段 / Saint III
87 Ermakov Andrey Ermakov A. Ermakov Andrey Moscow 三段
88 Ким Жеже Moscow
89 Mandjiev Arslan Mandjiev A. Mandjiev Arslan Moscow 初段
90 Карташёв Павел Korolyov
91 Semioshkin Andrey Semioshkin A. Semioshkin Andrey Moscow
92 Chichigin Andrey Chichigin A. Chichigin Andrey Odintsovo 二段
93 Chichigina Natalya Chichigina N. Chichigina Natalya Odintsovo
94 Savelyev Vladislav Savelyev V. Savelyev Vladislav Moscow
95 Savelyeva Natalya Savelyeva N. Savelyeva Natalya Moscow
96 Vlasov Anton Vlasov A. Vlasov Anton Severodvinsk Adept III
97 Verik Elena Verik E. Verik Elena Moscow
98 Danchenkov Vladimir Danchenkov V. Danchenkov Vladimir Samara
99 Voil Anna Voil A. Voil Anna Moscow
100 Kolyadin Mihail Kolyadin M. Kolyadin Mihail Moscow
101 Рябов Александр Moscow
102 Гудин Андрей Moscow
103 Sednev Alexandr Sednev A. Sednev Alexandr Yekaterinburg
104 Kalinin Ivan Kalinin I. Kalinin Ivan Khanty-Mansiysk 二段 / Expert II
105 Князева Анна Moscow
106 Орлов Борис Vsevolozhsk
107 Panchenko Kirill Panchenko K. Panchenko Kirill Ufa
108 Shpilman Anna Shpilman A. Shpilman Anna Saint Petersburg
109 Klimenko Oleg Klimenko O. Klimenko Oleg Saint Petersburg 9級
110 Melnikov Ilya Melnikov I. Melnikov Ilya Samara 三段
111 Копылов Дмитрий Санкт-петербург
112 Chechin Vadim Chechin V. Chechin Vadim Nizhny Novgorod
113 Rutkovskiy Anton Rutkovskiy A. Rutkovskiy Anton Minsk 二段
114 Baryshnikov Mikhail Baryshnikov M. Baryshnikov Mikhail Moscow
115 Budkovskiy Sergey Budkovskiy S. Budkovskiy Sergey Simferopol
116 Bukharinov Dmitriy Bukharinov D. Bukharinov Dmitriy Perm
117 Panina Tamara Panina T. Panina Tamara Domodedovo