Riichi over Volga

Will be held Aug. 3, 2024

Registered players 112

Samara, Russia

RR

Registration

It will be visible only to the administrator
It will be visible only to the administrator

Participants

# Name City Dan
1 Dergunov Aleksey Dergunov A. Dergunov Aleksey Moscow Master II
2 Tumanin Andrei Tumanin A. Tumanin Andrei Samara
3 Ratnikova Anna Ratnikova A. Ratnikova Anna Samara 初段 / Master I
4 Tumanina Valentina Tumanina V. Tumanina Valentina Samara
5 Orlova Yuliya Orlova Y. Orlova Yuliya Samara
6 Chirkova Lyudmila Chirkova L. Chirkova Lyudmila Samara
7 Kanafeev Rustam Kanafeev R. Kanafeev Rustam Samara
8 Sharafutdinova Gulnara Sharafutdinova G. Sharafutdinova Gulnara Samara
9 Danilov Aleksandr Danilov A. Danilov Aleksandr Moscow 二段 / Expert III
10 Nemchinova Alena Nemchinova A. Nemchinova Alena Samara
11 Lesnenko Igor Lesnenko I. Lesnenko Igor Samara
12 Богатов Алексей Samara
13 Kozlovskaya Yana Kozlovskaya Y. Kozlovskaya Yana Saint Petersburg
14 Grishina Olga Grishina O. Grishina Olga Moscow 二段
15 Novikov Dmitriy Novikov D. Novikov Dmitriy Saint Petersburg
16 Kravchenko Kirill Kravchenko K. Kravchenko Kirill Samara
17 Danchenkov Vladimir Danchenkov V. Danchenkov Vladimir Samara
18 Pakshaev Konstantin Pakshaev K. Pakshaev Konstantin Oslo 四段
19 Савкин Егор Moscow
20 Melnikov Ilya Melnikov I. Melnikov Ilya Samara
21 Selifonova Aleksandra Selifonova A. Selifonova Aleksandra Korolyov Expert I
22 Bretslavskaya Natalya Bretslavskaya N. Bretslavskaya Natalya Tyumen
23 Rozhkova Anastasiya Rozhkova A. Rozhkova Anastasiya Moscow Expert II
24 Bretslavskaya Elena Bretslavskaya E. Bretslavskaya Elena Megion
25 Bretslavskii Viktor Bretslavskii V. Bretslavskii Viktor Megion
26 Grishin Aleksei Grishin A. Grishin Aleksei Penza 三段
27 Назипова Дина Kazan
28 Aleksandrov Denis Aleksandrov D. Aleksandrov Denis Moscow 二段
29 Сушенцов Алексей Kirov
30 Rogozin Leonid Rogozin L. Rogozin Leonid Perm 二段
31 Patrikeev Pavel Patrikeev P. Patrikeev Pavel Moscow 五段 / Expert III
32 Solyakov Pavel Solyakov P. Solyakov Pavel Perm 初段
33 Solyakova Svetlana Solyakova S. Solyakova Svetlana Perm 二段
34 Dmitriev Dmitriy Dmitriev D. Dmitriev Dmitriy Ufa
35 Leontiev Alexey Leontiev A. Leontiev Alexey Moscow 九段
36 Maksimova Natalya Maksimova N. Maksimova Natalya Saint Petersburg 四段
37 Petrushchenko Sergey Petrushchenko S. Petrushchenko Sergey Moscow Expert III
38 Kornienko Evgeniy Kornienko E. Kornienko Evgeniy Chelyabinsk
39 Ignateva Polina Ignateva P. Ignateva Polina Moscow 三段 / Expert III
40 Astafev Mikhail Astafev M. Astafev Mikhail Yekaterinburg 二段
41 Savenkova Galina Savenkova G. Savenkova Galina Moscow 初段 / Adept I
42 Yakutovich Alexey Yakutovich A. Yakutovich Alexey Moscow
43 Panchenko Kirill Panchenko K. Panchenko Kirill Ufa
44 Plyasunov Vladislav Plyasunov V. Plyasunov Vladislav Moscow
45 Korobeynikov Vladimir Korobeynikov V. Korobeynikov Vladimir Moscow 五段
46 Tiurnin Aleksei Perm
47 Kiselev Maxim Kiselev M. Kiselev Maxim Saint Petersburg
48 Matyunin Maksim Matyunin M. Matyunin Maksim Samara
49 Burmistrov Evgeniy Burmistrov E. Burmistrov Evgeniy Moscow
50 Огиенко Алексей Murmansk
51 Esipova Anna Esipova A. Esipova Anna Moscow 五段
52 Kupriyanov Maksim Kupriyanov M. Kupriyanov Maksim Arkhangelsk
53 Konovalov Mikhail Konovalov M. Konovalov Mikhail Saint Petersburg
54 Kolpakov Denis Kolpakov D. Kolpakov Denis Perm
55 Курылёв Роман Ufa
56 Kaplan Andrey Kaplan A. Kaplan Andrey Perm
57 Сапаров Дмитрий Samara
58 Davletkaliev Artur Davletkaliev A. Davletkaliev Artur Samara
59 Badamshin Shamil Badamshin S. Badamshin Shamil Ufa
60 Иванов Антон Ufa
61 Talipov Denis Talipov D. Talipov Denis Ufa Expert II
62 Kinzibaev Ernest Kinzibaev E. Kinzibaev Ernest Ufa
63 Vagapova Aigul Vagapova A. Vagapova Aigul Ufa
64 Verik Elena Verik E. Verik Elena Moscow
65 Ryazanov Aleksandr Ryazanov A. Ryazanov Aleksandr Samara
66 Matrosova Natalia Matrosova N. Matrosova Natalia Yekaterinburg
67 Рыжкин Данил Yekaterinburg
68 Belov Timofei Belov T. Belov Timofei Yekaterinburg
69 Gerashhenko Bogdan Gerashhenko B. Gerashhenko Bogdan Nizhnevartovsk Adept III
70 Yushina Anna Yushina A. Yushina Anna Arkhangelsk
71 Kuba Anastasiya Kuba A. Kuba Anastasiya Arkhangelsk
72 Kuropteva Ludmila Kuropteva L. Kuropteva Ludmila Arkhangelsk
73 Goncharenko Alexandr Goncharenko A. Goncharenko Alexandr Novosibirsk 六段
74 Kim Sofiya Kim S. Kim Sofiya Novosibirsk 二段
75 Myshkin Nikita Myshkin N. Myshkin Nikita Kirov 二段 / Expert I
76 Гладышев Сергей Krasnodar
77 Ermolaev Andrei Ermolaev A. Ermolaev Andrei Sarov 五段 / Master II
78 Netesov Nikolay Netesov N. Netesov Nikolay Moscow Master II
79 Sirotkin Dmitry Sirotkin D. Sirotkin Dmitry Moscow 五段
80 Oparin Konstantin Oparin K. Oparin Konstantin Moscow 四段 / Expert II
81 Vodilov Dmitriy Vodilov D. Vodilov Dmitriy Perm
82 Бойко Богдан Kirov
83 Velikoredchanina Elena Velikoredchanina E. Velikoredchanina Elena Kirov 1級
84 Knyazeva Anna Knyazeva A. Knyazeva Anna Moscow 2級 / Expert II
85 Panina Tamara Panina T. Panina Tamara Domodedovo
86 Shabardina Svetlana Shabardina S. Shabardina Svetlana Kirov
87 Vasiliev Sergey Vasiliev S. Vasiliev Sergey Moscow
88 Семушин Павел Samara
89 Zarezin Ivan Zarezin I. Zarezin Ivan Yekaterinburg
90 Baldina Galina Baldina G. Baldina Galina Yekaterinburg
91 Semakov Stanislav Semakov S. Semakov Stanislav Kirov 1級 / Novice II
92 Ткач Елена Moscow
93 Kartashiov Pavel Kartashiov P. Kartashiov Pavel Korolyov
94 Blinov Andrei Blinov A. Blinov Andrei Kirov
95 Lipitan Svetlana Lipitan S. Lipitan Svetlana Kirov 二段 / Expert III
96 Шматко Александра Samara
97 Loginova Yulia Loginova Y. Loginova Yulia Saint Petersburg 初段 / Expert II
98 Юсупов Камиль Samara
99 Kosolapov Nikita Kosolapov N. Kosolapov Nikita Kirov Novice I
100 Шишкина Елизавета Kirov
101 Васильев Вячеслав Samara
102 Tkachenko Maria Tkachenko M. Tkachenko Maria Sarov 二段 / Adept III
103 Tkachenko Ivan Tkachenko I. Tkachenko Ivan Sarov
104 Kiseleva Ekaterina Kiseleva E. Kiseleva Ekaterina Kirov 初段 / Adept II
105 Шамордин Игорь Самарар
106 Коникова Екатерина Samara
107 Elkin Denis Elkin D. Elkin Denis Saint Petersburg
108 Тихонов Денис Moscow
109 Nadanyan Vladimir Nadanyan V. Nadanyan Vladimir Moscow 五段 / Adept III
110 Petsilyak Igor Petsilyak I. Petsilyak Igor Moscow
111 Demurchev Mikhail Demurchev M. Demurchev Mikhail Moscow
112 Igumensheva Elena Igumensheva E. Igumensheva Elena Moscow 二段