South Cup 2018

Will be held June 10, 2018

Registered players 81

Saint Petersburg, Russia

Seihoku

EMA

Description

The tournament will be held in the PMK "Adrenalin", Belorusskaya st. 6 к.2.

Tournament fee: 500 rubles.

Registration

It will be visible only to the administrator
It will be visible only to the administrator

Participants

# Name City
1 Nikolaev Leon Vsevolozhsk
2 Utin Ilya Saint Petersburg
3 Kuzin Aleksandr Saint Petersburg
4 Petrushchenko Sergey Moscow
5 Usmanov Ramil Moscow
6 Sorokin Pavel Saint Petersburg
7 Leontiev Alexey Moscow
8 Khromov Kirill Saint Petersburg
9 Tolochnyi Nikolai Saint Petersburg
10 Maximov Andrei Saint Petersburg
11 Konovalov Mikhail Saint Petersburg
12 Bykov Dmitriy Saint Petersburg
13 Zaychikov Dmitrii Saint Petersburg
14 Loginova Yulia Saint Petersburg
15 Novikov Dmitriy Saint Petersburg
16 Plyasunov Vladislav Moscow
17 Ilina Daria Moscow
18 Bogachev Pavel Moscow
19 Monakov Ilya Moscow
20 Saperkin Leonid Saint Petersburg
21 Shirshov Alexander Saint Petersburg
22 Pavlov Georgy Moscow
23 Bezuglova Anastasiya Saint Petersburg
24 Novikov Anton Saint Petersburg
25 Bogdanov Vladimir Moscow
26 Rogozin Leonid Perm
27 Alekseeva Olga Saint Petersburg
28 Vyshivannaya Oxana Moscow
29 Li Dmitriy Saint Petersburg
30 Sychev Ivan Saint Petersburg
31 Sirotkin Dmitry Moscow
32 Maniakhin Petr Saint Petersburg
33 Grishaev Nikita Moscow
34 Kartashiov Pavel Korolyov
35 Simonova Svetlana Saint Petersburg
36 Kuba Anastasiya Arkhangelsk
37 Lisikhin Alexey Irkutsk
38 Lisikhina Liudmila Irkutsk
39 Golikova Natalia Saint Petersburg
40 Shpilman Anna Saint Petersburg
41 Tkachenko Nikita Moscow
42 Aleshin Sergey Moscow
43 Kozlovskaya Yana Perm
44 Zhuchkov Nikita Ufa
45 Petuhov Mikhail Saint Petersburg
46 Bykova Yulia Arkhangelsk
47 Yushina Anna Arkhangelsk
48 Kuropteva Ludmila Arkhangelsk
49 Saksonova Ksenia Vologda
50 Shifrin Andrey Moscow
51 Imamutdinova Olesya Simferopol
52 Mishakova Lubov Simferopol
53 Lantsov Andrey Saint Petersburg
54 Korobeynikov Vladimir Moscow
55 Poroshin Semyon Chelyabinsk
56 Mishakov Dmitriy Moscow
57 Lugovkin Mikhail Ivanovo
58 Vagapova Aigul Ufa
59 Денисов Евгений Saint Petersburg
60 Sviridova Valentina Moscow
61 Gaynulina Liudmila Moscow
62 Volodin Dmitriy Moscow
63 Shalimova Elena Perm
64 Fedosov Aleksei Saint Petersburg
65 Chekan Vikmar Saint Petersburg
66 Михаэла Рунова Saint Petersburg
67 Netrebina Evgenia Saint Petersburg
68 Kalinin Sergey Saint Petersburg
69 Nadanyan Vladimir Moscow
70 Titova Anna Saint Petersburg
71 Kurchavov Maksim Saint Petersburg
72 Nevzorov Aleksandr Saint Petersburg
73 Potasheva Evgeniya Arkhangelsk
74 Borzonogov Vitaly Arkhangelsk
75 Bizhanova Raziya Grodno
76 Tsyvinski Siarhei Grodno
77 Uladzimir Tananushka Grodno
78 Amelevich Maksim Grodno
79 Verebei Pavel Grodno
80 Григорук Анастасия Grodno
81 Mikhalchenia Tatsiana Hrodna