Seihoku spring tournament 2024

Will be held March 30, 2024

Registered players 46

Saint Petersburg, Russia

Seihoku

RR

Registration

It will be visible only to the administrator
It will be visible only to the administrator

Participants

# Name City Dan
1 Aleksandrov Denis Aleksandrov D. Aleksandrov Denis Moscow 二段
2 Melkov Dmitrii Melkov D. Melkov Dmitrii Samara Adept III
3 Sorokin Pavel Sorokin P. Sorokin Pavel Saint Petersburg Expert II
4 Gabdullina Dinara Gabdullina D. Gabdullina Dinara Saint Petersburg
5 Soloveva Margarita Soloveva M. Soloveva Margarita Saint Petersburg
6 Мамин Влад Saint Petersburg
7 Kozlovskaya Yana Kozlovskaya Y. Kozlovskaya Yana Saint Petersburg
8 Novikov Dmitriy Novikov D. Novikov Dmitriy Saint Petersburg
9 Novikov Anton Novikov A. Novikov Anton Saint Petersburg 五段 / Saint III
10 Gromova Elena Gromova E. Gromova Elena Saint Petersburg
11 Kiselev Maxim Kiselev M. Kiselev Maxim Saint Petersburg
12 Rusinova Varvara Rusinova V. Rusinova Varvara Saint Petersburg
13 Валентинов Тимофеев Saint Petersburg
14 Ignateva Polina Ignateva P. Ignateva Polina Moscow 三段 / Expert III
15 Konovalov Mikhail Konovalov M. Konovalov Mikhail Saint Petersburg
16 Zhuravlev Andrei Zhuravlev A. Zhuravlev Andrei Saint Petersburg
17 Dergunov Aleksey Dergunov A. Dergunov Aleksey Moscow Master II
18 Шешуев Иван Cherepovets
19 Vakhonin Stepan Vakhonin S. Vakhonin Stepan Saint Petersburg 二段
20 Utin Ilya Utin I. Utin Ilya Saint Petersburg
21 Савенко Семён Saint Petersburg
22 Petrushchenko Sergey Petrushchenko S. Petrushchenko Sergey Moscow Expert III
23 Chekan Vikmar Chekan V. Chekan Vikmar Saint Petersburg
24 Зубова Ксения Saint Petersburg
25 Elkin Denis Elkin D. Elkin Denis Saint Petersburg
26 Диваков Роман Cherepovets
27 Egorov Ilya Egorov I. Egorov Ilya Moscow 三段 / Master I
28 Kopylov Dmitry Kopylov D. Kopylov Dmitry Saint Petersburg
29 Vasiliev Sergey Vasiliev S. Vasiliev Sergey Moscow
30 Podmarkov Andrey Podmarkov A. Podmarkov Andrey Saint Petersburg Expert I
31 Grigoryan Andrey Grigoryan A. Grigoryan Andrey Saint Petersburg Expert II
32 Solyakov Pavel Solyakov P. Solyakov Pavel Perm 四段
33 Nazgaidze Viktoriya Nazgaidze V. Nazgaidze Viktoriya Moscow 三段
34 Danilov Aleksandr Danilov A. Danilov Aleksandr Moscow 二段 / Expert III
35 Karabanova Olesya Karabanova O. Karabanova Olesya Moscow 初段 / Expert II
36 Goryacheva Elena Goryacheva E. Goryacheva Elena Saint Petersburg 三段
37 Sevryukov Vladislav Sevryukov V. Sevryukov Vladislav Saint Petersburg
38 Kudryavtsev Pavel Kudryavtsev P. Kudryavtsev Pavel Saint Petersburg
39 Grebnev Grigorii Grebnev G. Grebnev Grigorii Saint Petersburg
40 Sirotkin Dmitry Sirotkin D. Sirotkin Dmitry Moscow 四段
41 Solyakova Svetlana Solyakova S. Solyakova Svetlana Perm 三段
42 Grashhenko Artem Grashhenko A. Grashhenko Artem Moscow
43 Naumov Aleksandr Naumov A. Naumov Aleksandr Moscow
44 Khananyaev Solomon Khananyaev S. Khananyaev Solomon Moscow
45 Журавлев Сергей Moscow
46 Yakovlev Andrey Yakovlev A. Yakovlev Andrey Simferopol